Cash Money
N3r1um
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Low-mounted 12.7 x2 Low-mounted 7.62 x2 4 standard wheels A “car” built for farming on level 5. Yes, it’s a box on wheels with iron sights.
Specifications
| Length | 4.25 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 1.359 t |
| Toughness | 410 |
| Offense | 180 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 3880 |
| Cost | Coin 19500 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |