D-F455
yu
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
a really good tank that goes exactly 34.0 km/h.
Specifications
| Length | 6.5 m |
| Width | 2.12 m |
| Height | 3.5 m |
| Weight | 6.373 t |
| Toughness | 1780 |
| Offense | 420 |
| Defense | 1160 |
| Thrust | 28000 |
| Output | 550 |
| Cost | Coin 343940 / Gold 15 |
| App Version | 1.3.3 |