NITRO Boost
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | |
| Original |
Hi its nitro inc, just saying, love the peel , Pixel.
Specifications
| Length | 1.75 m |
| Width | 2 m |
| Height | 4 m |
| Weight | 0.717 t |
| Toughness | 230 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 2300 |
| Cost | Coin 600 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |