Armored Police Car
Ali a
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
To lil timmy. You dont get money if someone buys your build sadly:( . Your builds are good
Specifications
| Length | 6.25 m |
| Width | 2.88 m |
| Height | 3.5 m |
| Weight | 3.648 t |
| Toughness | 750 |
| Offense | 6200 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 4800 |
| Output | 7470 |
| Cost | Coin 102160 / Gold 70 |
| App Version | 1.3.2 |