FORLINK KC-390
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | 5199226921287680 |
| Original | 5199226921287680 |
Its not my OG but its probably better than the one im making. The inside is very detailed
Specifications
| Length | 12.5 m |
| Width | 11.75 m |
| Height | 3.88 m |
| Weight | 4.408 t |
| Toughness | 1410 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 3000 |
| Output | 14070 |
| Cost | Coin 4860 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |