AT-98
Rororororororo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 6416124914696192 |
| Original | 6416124914696192 |
Qùe paso de plënõ
Specifications
| Length | 7.75 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 2.38 m |
| Weight | 13.593 t |
| Toughness | 3760 |
| Offense | 1000 |
| Defense | 2310 |
| Thrust | 21800 |
| Output | 1800 |
| Cost | Coin 474420 / Gold 60 |
| App Version | 1.3.2 |