FORLNK Go-Ten
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5068547009019904 |
| Original | 5068547009019904 |
Not my OG
Specifications
| Length | 11.25 m |
| Width | 3.5 m |
| Height | 5.25 m |
| Weight | 2.351 t |
| Toughness | 770 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 7730 |
| Cost | Coin 640 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |