FORLINK JD lawn mower
Guyhob
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Thank yo to lil timmy for the idea, ill make one without wheels too
Specifications
| Length | 5.25 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 3 m |
| Weight | 1.119 t |
| Toughness | 330 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 3320 |
| Cost | Coin 5960 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |