FORLINK Luxor Gran Turismo
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5703524151197696 |
| Original | 5703524151197696 |
Just aquick thing i found for you guys deep in the gallery, to entertain you while i make the ford gt. What colour must the ford gt be?
Specifications
| Length | 7.5 m |
| Width | 3.25 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 4.272 t |
| Toughness | 1420 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 14160 |
| Cost | Coin 480 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |