FORLINK Ramp truck
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5076271507701760 |
| Original | 5076271507701760 |
Is not my original
Specifications
| Length | 8 m |
| Width | 3.5 m |
| Height | 3 m |
| Weight | 2.889 t |
| Toughness | 960 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 9630 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |