You will be A- Okay
Hope youre good
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | |
| Original |
For all those who have cancer, hantevirus, i hope you all get better
Specifications
| Length | 0.5 m |
| Width | 1.5 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | 0.179 t |
| Toughness | 50 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 540 |
| Cost | Coin 340 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |