Battlecarcraft annual car race
BCR developers
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
I hereby declare the BCR annual car race started!! Build and enter your greatest car for the competition!
Specifications
| Length | 0.25 m |
| Width | 4 m |
| Height | 3.25 m |
| Weight | 0.348 t |
| Toughness | 120 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 1160 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |