Some BL tires NYKO
NYKO
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
For lil timmy if you need any
Specifications
| Length | 3 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1 m |
| Weight | 0.403 t |
| Toughness | 0 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 4800 |
| Output | 10 |
| Cost | Coin 9600 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |