FORLINK JD lawn mower
Guyhobo
1
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Is this what you meant for the lawnmower or did you mean a handheld one that you have to push
Specifications
| Length | 5.25 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 1.039 t |
| Toughness | 330 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 3320 |
| Cost | Coin 3560 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |