FORLINK Plane
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Im not fully done yet, but i have to sleep now
Specifications
| Length | 10 m |
| Width | 12.5 m |
| Height | 3.25 m |
| Weight | 2.862 t |
| Toughness | 950 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 9520 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |