FORLINK ramp truck
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5694291968000000 |
| Original | 5694291968000000 |
Is not my OG, add tracks at the back, and wheels at the front
Specifications
| Length | 8 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 4.25 m |
| Weight | 4.029 t |
| Toughness | 1340 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 13430 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |