FORLINK NSX GT
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5714975892963328 |
| Original | 5714975892963328 |
FORLINKs to the yearly car competition. Credit to the guy who made it. I just edited so it could go fast
Specifications
| Length | 7.25 m |
| Width | 4.25 m |
| Height | 3.38 m |
| Weight | 4.054 t |
| Toughness | 1210 |
| Offense | 0 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 4000 |
| Output | 12130 |
| Cost | Coin 16780 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |