S.A
Nitro
1
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 6558388138803200 |
| Original | 4855436114132992 |
Nitro is too. But im from lesotho
Specifications
| Length | 0.25 m |
| Width | 3.5 m |
| Height | 1.75 m |
| Weight | 0.294 t |
| Toughness | 100 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 980 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |