FORLINK hypersport
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5684108013338624 |
| Original | 5684108013338624 |
Is not my original, ps thank you lil timmy. Put normal or combat BL tires on the red triangles for wheel placement
Specifications
| Length | 8.5 m |
| Width | 3.75 m |
| Height | 1.75 m |
| Weight | 4.16 t |
| Toughness | 1360 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 13500 |
| Cost | Coin 1600 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |