FORLINK
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5118234311262208 |
| Original | 5118234311262208 |
Not my OG, but it looks cool right
Specifications
| Length | 7.5 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 2.5 m |
| Weight | 3.816 t |
| Toughness | 1270 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 12720 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |