bottom turent tank
lil timmy
0
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
it works pretty good
Specifications
| Length | 6 m |
| Width | 3.25 m |
| Height | 2.5 m |
| Weight | 7.232 t |
| Toughness | 2340 |
| Offense | 300 |
| Defense | 1440 |
| Thrust | 18200 |
| Output | 1830 |
| Cost | Coin 238400 / Gold 15 |
| App Version | 1.3.3 |