FORLINK Luxor Gran Turismo
lil timmy
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | 5086696212267008 |
| Original | 5703524151197696 |
I'm not him but I put tires on it I'm lil timmy I make stuff still for forkling thanks for the car the gt should be blue
Specifications
| Length | 7.5 m |
| Width | 3.75 m |
| Height | 1.62 m |
| Weight | 4.672 t |
| Toughness | 1420 |
| Offense | 0 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 4000 |
| Output | 14160 |
| Cost | Coin 16480 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |