FORLINK Nissan GT-R
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5658287643033600 |
| Original | 5658287643033600 |
Hear me out, what if i make plane design?? should i? Yes or no
Specifications
| Length | 5.75 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 1.62 m |
| Weight | 2.126 t |
| Toughness | 680 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 6780 |
| Cost | Coin 2640 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |