FORLINK armory pack
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Guns?
Specifications
| Length | 1.75 m |
| Width | 0.75 m |
| Height | 0.75 m |
| Weight | 0.033 t |
| Toughness | 0 |
| Offense | 150 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 10 |
| Cost | Coin 6000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Guns?
| Length | 1.75 m |
| Width | 0.75 m |
| Height | 0.75 m |
| Weight | 0.033 t |
| Toughness | 0 |
| Offense | 150 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 10 |
| Cost | Coin 6000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |