FORLINK GT
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Let me know if i need to change anything
Specifications
| Length | 4.25 m |
| Width | 2 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 0.648 t |
| Toughness | 200 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 2040 |
| Cost | Coin 1620 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |