FORLINK Ford GT
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5715643357724672 |
| Original | 5715643357724672 |
Is not my original
Specifications
| Length | 4.75 m |
| Width | 3 m |
| Height | 1.12 m |
| Weight | 1.607 t |
| Toughness | 500 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 4950 |
| Cost | Coin 3660 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |