FORLINK Yamato
lil timmy
0
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 4804036202070016 |
| Original | 5644157823483904 |
I'm not forklinck but I found this deep in the gallery
Specifications
| Length | 12.5 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 3.75 m |
| Weight | 4.101 t |
| Toughness | 1190 |
| Offense | 460 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 11860 |
| Cost | Coin 40460 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |