Texas flag
lil timmy
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
my state that I'm in
Specifications
| Length | 0.25 m |
| Width | 4 m |
| Height | 2 m |
| Weight | 0.384 t |
| Toughness | 130 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 1280 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |
lil timmy
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
my state that I'm in
| Length | 0.25 m |
| Width | 4 m |
| Height | 2 m |
| Weight | 0.384 t |
| Toughness | 130 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 1280 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |