FORLINK JD lawn mower
lil timmy
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | 5197506368503808 |
| Original | 5197506368503808 |
I'm not forklinck but thanks fork link for the build ps this is my application for a race thingy in this game the year ly race
Specifications
| Length | 4.38 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 3 m |
| Weight | 0.916 t |
| Toughness | 260 |
| Offense | 400 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 2000 |
| Output | 2580 |
| Cost | Coin 25540 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |