FORLINK hypersport
lil timmy
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 6246594987950080 |
| Original | 5684108013338624 |
I'm not him these are the only tires I had can u make a old jd lawn mower that will be funny forklinck
Specifications
| Length | 8.5 m |
| Width | 3.75 m |
| Height | 1.75 m |
| Weight | 4.24 t |
| Toughness | 1360 |
| Offense | 0 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 2000 |
| Output | 13500 |
| Cost | Coin 5600 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |