track experiment
lil timmy
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
you can use different track pesis on one track
Specifications
| Length | 3.88 m |
| Width | 1 m |
| Height | 0.75 m |
| Weight | 1.192 t |
| Toughness | 10 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 23700 |
| Output | 140 |
| Cost | Coin 94800 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |