lil timmy boat
lil timmy
0
1
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | 5659822271758336 |
| Original | 5659822271758336 |
I got this deep in the gallery credit to the guy ho made it
Specifications
| Length | 12.5 m |
| Width | 2 m |
| Height | 3 m |
| Weight | 5.252 t |
| Toughness | 1560 |
| Offense | 400 |
| Defense | 430 |
| Thrust | 23200 |
| Output | 9080 |
| Cost | Coin 176000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |