AHW-3
ぁ
14
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5733831940243456 |
| Original | 5733831940243456 |
Specifications
| Length | 6.62 m |
| Width | 5.25 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 0.875 t |
| Toughness | 290 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 2870 |
| Cost | Coin 280 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.3 |
ぁ
14
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5733831940243456 |
| Original | 5733831940243456 |
| Length | 6.62 m |
| Width | 5.25 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 0.875 t |
| Toughness | 290 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 2870 |
| Cost | Coin 280 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.3 |