日本風艦隊
ぁ
33
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Specifications
| Length | 12.5 m |
| Width | 12.5 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 3.858 t |
| Toughness | 1290 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 12860 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.2 |
ぁ
33
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
| Length | 12.5 m |
| Width | 12.5 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 3.858 t |
| Toughness | 1290 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 12860 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.2 |