のの
9
3
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5706569366896640 |
| Original | 5706569366896640 |
Specifications
| Length | 11.25 m |
| Width | 12.25 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 3.966 t |
| Toughness | 1320 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 13200 |
| Cost | Coin 520 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.3 |
9
3
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5706569366896640 |
| Original | 5706569366896640 |
| Length | 11.25 m |
| Width | 12.25 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 3.966 t |
| Toughness | 1320 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 13200 |
| Cost | Coin 520 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.3 |