Mark l tank
ぁ
46
29
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
デキタ━━━━(゚∀゚)━━━━!!
Specifications
| Length | 8.5 m |
| Width | 4.25 m |
| Height | 4.25 m |
| Weight | 3.531 t |
| Toughness | 1170 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 11700 |
| Cost | Coin 1000 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.2 |
ぁ
46
29
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
デキタ━━━━(゚∀゚)━━━━!!
| Length | 8.5 m |
| Width | 4.25 m |
| Height | 4.25 m |
| Weight | 3.531 t |
| Toughness | 1170 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 11700 |
| Cost | Coin 1000 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.2 |