ミニカー
ぁ
2
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5734401493172224 |
| Original | 5734401493172224 |
Specifications
| Length | 1.75 m |
| Width | 1.25 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 0.212 t |
| Toughness | 40 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 420 |
| Cost | Coin 2520 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.3 |
ぁ
2
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5734401493172224 |
| Original | 5734401493172224 |
| Length | 1.75 m |
| Width | 1.25 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 0.212 t |
| Toughness | 40 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 420 |
| Cost | Coin 2520 / Gold 0 |
| App Version | 1.2.3 |