FORLINK Voltic 12
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 6272899677683712 |
| Original | 5140301115031552 |
Thank you all for supporting,(this is not my original)
Specifications
| Length | 8.5 m |
| Width | 3.25 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 4.346 t |
| Toughness | 1440 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 14290 |
| Cost | Coin 340 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |