Uhhhmmm... armor?
NITRO
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Yes the rumors are true, NITRO Inc. is coming to town
Specifications
| Length | 1 m |
| Width | 0.75 m |
| Height | 0.5 m |
| Weight | 0.065 t |
| Toughness | 30 |
| Offense | 0 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 0 |
| Output | 0 |
| Cost | Coin 1300 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |