FORLINK GT
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
You can use any wheel placement but i think this is the best
Specifications
| Length | 4.25 m |
| Width | 2.5 m |
| Height | 1.62 m |
| Weight | 0.728 t |
| Toughness | 200 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 2040 |
| Cost | Coin 4020 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |