NYKO amoroca
NYKO
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
A new armored car exported from NYKO to NITRO
Specifications
| Length | 4 m |
| Width | 2.5 m |
| Height | 1.62 m |
| Weight | 0.54 t |
| Toughness | 150 |
| Offense | 50 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 1470 |
| Cost | Coin 4580 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |