I-32.B Heavy armored car
Zion
18
12
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Heavy armored car
Specifications
| Length | 3.5 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.75 m |
| Weight | 2.147 t |
| Toughness | 1000 |
| Offense | 710 |
| Defense | 640 |
| Thrust | 18800 |
| Output | 230 |
| Cost | Coin 1000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |