ZK-79 A.IV
Velikiy
86
36
| Craft ID | |
| Revision | 2 |
| Parent | |
| Original |
Specifications
| Length | 4.25 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.5 m |
| Weight | 4.413 t |
| Toughness | 2820 |
| Offense | 2000 |
| Defense | 1820 |
| Thrust | 21400 |
| Output | 310 |
| Cost | Coin 20 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |
Velikiy
86
36
| Craft ID | |
| Revision | 2 |
| Parent | |
| Original |
| Length | 4.25 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.5 m |
| Weight | 4.413 t |
| Toughness | 2820 |
| Offense | 2000 |
| Defense | 1820 |
| Thrust | 21400 |
| Output | 310 |
| Cost | Coin 20 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |