DFaM 179
Velikiy
16
10
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
same like before but much much much stronger
Specifications
| Length | 4 m |
| Width | 2.5 m |
| Height | 3.5 m |
| Weight | 3.698 t |
| Toughness | 3140 |
| Offense | 12000 |
| Defense | 2030 |
| Thrust | 3600 |
| Output | 300 |
| Cost | Coin 600 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |