M.19P Bis
Velikiy_
181
41
| Craft ID | |
| Revision | 3 |
| Parent | |
| Original |
Fictional Tank
Specifications
| Length | 6.5 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | 6.93 t |
| Toughness | 2250 |
| Offense | 350 |
| Defense | 1420 |
| Thrust | 22400 |
| Output | 750 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |
Velikiy_
181
41
| Craft ID | |
| Revision | 3 |
| Parent | |
| Original |
Fictional Tank
| Length | 6.5 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | 6.93 t |
| Toughness | 2250 |
| Offense | 350 |
| Defense | 1420 |
| Thrust | 22400 |
| Output | 750 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |