Merry Christmas
Velikiy_
3
3
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Christmas 2K21
Specifications
| Length | 1.5 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.5 m |
| Weight | 0.403 t |
| Toughness | 270 |
| Offense | 0 |
| Defense | 130 |
| Thrust | 0 |
| Output | 350 |
| Cost | Coin 20 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |
Velikiy_
3
3
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Christmas 2K21
| Length | 1.5 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.5 m |
| Weight | 0.403 t |
| Toughness | 270 |
| Offense | 0 |
| Defense | 130 |
| Thrust | 0 |
| Output | 350 |
| Cost | Coin 20 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |