AMX Mas
Velikiy_
4
12
| Craft ID | |
| Revision | 4 |
| Parent | |
| Original |
france tank
Specifications
| Length | 6.25 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 2.12 m |
| Weight | 4.55 t |
| Toughness | 1290 |
| Offense | 300 |
| Defense | 790 |
| Thrust | 20600 |
| Output | 620 |
| Cost | Coin 7000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |
Velikiy_
4
12
| Craft ID | |
| Revision | 4 |
| Parent | |
| Original |
france tank
| Length | 6.25 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 2.12 m |
| Weight | 4.55 t |
| Toughness | 1290 |
| Offense | 300 |
| Defense | 790 |
| Thrust | 20600 |
| Output | 620 |
| Cost | Coin 7000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |