M-79/23 Dumarekskiego
Velikiy_
45
19
| Craft ID | |
| Revision | 2 |
| Parent | |
| Original |
Fictional Heavy Tank
Specifications
| Length | 6.75 m |
| Width | 3 m |
| Height | 2 m |
| Weight | 9.931 t |
| Toughness | 4660 |
| Offense | 530 |
| Defense | 2920 |
| Thrust | 25600 |
| Output | 840 |
| Cost | Coin 12000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |