Alecto
Alecto
37
15
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | |
| Original |
British tank destroyer
Specifications
| Length | 9.5 m |
| Width | 2.5 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | 8.808 t |
| Toughness | 2990 |
| Offense | 410 |
| Defense | 1910 |
| Thrust | 25400 |
| Output | 580 |
| Cost | Coin 1000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |