P-79 Blackshark
Blackshark
4
10
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | |
| Original |
Specifications
| Length | 5.75 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | 6.059 t |
| Toughness | 3790 |
| Offense | 320 |
| Defense | 2410 |
| Thrust | 22000 |
| Output | 20 |
| Cost | Coin 24000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |
Blackshark
4
10
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | |
| Original |
| Length | 5.75 m |
| Width | 2.75 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | 6.059 t |
| Toughness | 3790 |
| Offense | 320 |
| Defense | 2410 |
| Thrust | 22000 |
| Output | 20 |
| Cost | Coin 24000 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |